Herní svět

 • Arkham Horror (20) - Série hororových povídek o mýtu Cthulhu amerického autora H. P. Lovecrafta vás zavede do temného světa příšer nepocházejících z tohoto světa. Skupinka vyšetřovatelů se snaží vyčistit městečko od těchto potvor. Nejjednodušším způsobem je uzavření bran, kterými do něj vstupují. Ovšem temné síly se jen tak zastrašit nenechají a příchod prastarého se blíží... Do světa Cthulhu patří nejen hra Arkham Horror a její rozšíření, ale také několik dalších her jako např. Mansion of Madnes, Elder Sign a také karetní hra Call of Cthulhu.
 • Brainbox (V kostce!) (51) - Řada výukových her pro děti Brainbox učí a procvičuje znalosti z různých oborů. Děti se vždy dívají na obrázek a poté musí zodpovědět jednu z připravených otázek vztahujících se buď přímo k obrázku nebo týkající se informací na něm uvedených. S Brainboxem je učení rychlejší a zábavnější! Česká řada hry Brainbox vychází pod společným titulem V kostce!
 • Carcassonne (34) - Jedna z nejznámějších moderních her, ve které vytváříte přikládáním kartiček krajinu.
 • Černé historky (20) - Černé historky jsou zapeklité, morbidní a mysteriózní záhady pro teenagery a dospělé s jakýmkoliv vztahem k hrám. Hráči se dozví pouze malou část příběhu a pomocí otázek, na které jim moderátor odpovídá pouze "ano" nebo "ne", se snaží zrekonstruovat celý krvavý příběh. Postupně vycházejí další a další sady historek různě tématicky zaměřené. Černé historky si můžete vyzkoušet stažením ukázkové verze hry.
 • Dixit (9) - Skvělá párty hra, která vás přenese do světa fantazie.
 • Dominion (14) - Dominion je hra, ve které začínáte s malým balíčkem karet, ve kterém máte pouze trochu peněz a pár vítězných bodů. Body jsou vám zatím k ničemu, ale za peníze si můžete kupovat další karty a postupně zvyšovat svůj majetek a získávat další možnosti. Originální herní systém si získal řadu fanoušků a různá rozšíření na sebe nenechala dlouho čekat. Dnes je od hry odvozena již celá kategorie (tzv. deck building) her.
 • Fazole (Bohnanza) (11) - Populární karetní hra, ve které sázíte, sklízíte a obchodujete s fazolemi všeho druhu. Postupně vyšla celá řada různých rozšíření základní hry a také několik samostatně hratelmých verzí. Doporučujeme zejména High Noon a Al Cabohne.
 • Funkenschlag (Vysoké napětí) (12) - Ve hře Vysoké napětí se stáváte majitelem firmy, která dodává elektřinu do měst. Města za dodávky platí a z vydělaných peněz kupujete palivo (uhlí, ropa, odpad a uran) a především investujete do dalšího rozvoje.
 • Na návštěvu s dárkem (11) - Pod tímto sloganem vydala společnost Piatnik celou řadu her určených především pro mladší děti. Každá z her této řady pomáhá rozvíjet schopnosti dětí. Hry z řady "Na návštěvu s dárkem" jsou díky nízké ceně dostupné každému zájemci a jak sám název napovídá, můžete je použít také jako hodnotný dárek při návštěvě známých nebo příbuzných s malými dětmi.
 • Nikitin Material (9) - Pod tímto jménem najdeme ucelenou řadu her, které u dětí vylepšují schopnost koncentrace, šikovnost a jemnou motoriku. Děti se pak později snáze učí počítat, číst i psát. Nikitin Materiál není ale určen jen těm nejmenším. Úlohy a nápady obsažené v některých produktech řady využijí s úspěchem také učitelé základních škol i středních škol. Autorem všech her jsou ruští pedagogové Lena a Boris Nikitinovi.
 • Osadníci z Katanu (19) - Vyzkoušejte si nejúspěšnější moderní deskovou hru! Objevte ostrov Katan, obchodujte, stavte cesty, vesnice a města...
 • SMART hry (47) - Hlavolamy belgické firmy SMART Games jsou určené dětem i dospělým. Spojují v sobě zábavu a rozvoj logického myšlení.
 • Ticket to Ride (16) - Ticket to Ride představuje sérii železničních her, ve kterých pomocí karet vagónů stavíte úseky tratí mezi městy v Americe, Evropě či Německu. Ticket to Ride je skvělá hra pro hraní s přáteli i v rodinném kruhu.
 • Ubongo (10) - Hra předkládá hráčům řeší geometrické hlavolamy, které řeší v omezeném čase.
 • Zooloretto (9) - Zoologická zahrada, do které si pořizujete zvířátka.
 • Žlutá řada (15) - Tzv. žlutá řada malých karetních her firmy Amigo je určena především předškolním dětem a dětem prvního stupně základních škol. Obsahuje řadu jednoduchých her (pravidla vysvětlíte do 1 min). Každá z nich rozvíjí některé z důležitých schopností a znalostí dětí (schopnost koncentrace, rozeznávání barev, počítání, rozlišování pravé a levé strany, opak, spojování podmínek, negace atd.). Většina z nich dosud česky nevyšla a není u nás běžně dostupná, Některé jsou jazykově nezávislé a s úspěchem tak můžete použít i jejich originální německé vydání.
Svět deskových her

Kubánské nám. 1268/9
100 00 Praha 10
(+420) 733 512 361

Otevírací doba
Po – Pá10:00 – 18:00
So – Nezavřeno