Svět deskových her

Svět deskových her

Žitomírská 642/30
101 00 Praha 10

Otevírací doba
Po – Pá10:00 – 18:00
So – Nezavřeno
Herní odpoledne

Herní odpoledne

pondělí 31. 8.
13:00 – 18:00

Herní den

Herní den

úterý 1. 9.
10:00 – 22:00

Herní odpoledne

Herní odpoledne

čtvrtek 3. 9.
13:00 – 18:00

Odběr novinek
Poslední zobrazené

pá 28. srpna

Poznej svou vlast

Škola se blíží, naštěstí můžeme dětem z učení udělat zábavu. Třeba novým přírůstkem do řady V kostce! Česká republika. Při hře se děti, ale i dospělí dozvědí spoustu nových a zajímavých informací o jednotlivých krajích, české vědě a kultuře, národních parcích, českých zvycích a dalších zajímavostech Česka.

ne 9. srpna

Letní doporučení Deskoherny

Nový pořad o deskovkách Deskoherna je tady s prázdninovými doporučeními. Všechny tři hry zmiňované v díle (Černé historky, Hanabi a Milostný dopis) si u nás můžete koupit.
Hanabi máme také v německém vydání v luxusní kovové krabičce.

Jarka

po 31. srpna

Jděte do toho! Jsou rychlí, spolehliví, bohatě zásobení. Pravdou je, že pro zákazníky v Praze je nákup, vzhledem k dostupnosti prodejny na osobní odběr výhodnější, vzhledem k úspoře dost vysokého (standardního) poštovného.

Bohatost výběru, dostupnost prodejny v Praze, nadstandartní ochota otevřít a vydat objednané zboží i v době zavírací pauzy.

To snad ani není slabina, ale uvítali bychom, kdyby na stánkách bylo víc viditelné, jak se hra hraje, rsp. náhled do otevřené krabice. Máme jako široká rodina s dětmi již hodně her, zejména od vás a víme, jaké systémy děti (i dospělí) preferují a co "zůstává ležet". Díky.


Ověřený zákazník

pá 28. srpna

Rychlost a spolehlivost.