Kalendář akcí


18.2. 09:00 – 22.2. 16:00

2. turnus

Pořádáme jarní příměstský tábor zaměřený na společenské hry a logické hlavolamy.

Tábor je určený pro starší (cca 10+) a zkušenější hráče, abychom mohli zkusit i náročnější a méně obvyklé hry. Kapacita na tento turnus je omezena na 15 dětí. Součástí tohoto turnusu budou určitě mimo běžných společenských her také stolní hry zaměřené na šikovnost, únikové hry, nejspíše vyrazíme také do únikové místnosti malá šifrovačka. Nebude chybět ani oblíbené Wings of Glory a samozřejmě zohledníme také přání účastníků.

Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás. Přihlašování spustíme do konce prosince.

registrace pro děti


12.4. 17:00 – 14.4. 14:00

mezinárodní setkání příznivců hry

12. - 14. dubna 2019 se již poosmé uskuteční hlavní událost roku pro všechny malé a velké piloty miniaturních letadel hry Wings of Glory (dříve Wings of War). Do Světa deskových her a blízkého hotelu Mars se sjedou hráči této hry z mnoha zemí Evropy, aby přátelsky poměřili síly, probrali historii letectví i taktiku soubojů a inspirovali se vzájemně misemi, které pro sebe připravili.

Páteční večerní část (cca od 16:30) a hlavní sobotní program proběhne v hotelu Mars (hned vedle našeho obchodu). Přímo v naší herně proběhne nedělní část. Podrobnější časový program se zde objeví později.

Zájemci se mohou hlásit na Wings of Glory Aerodrome. Pravidla hry jsou jednoduchá a zahrát si s tatínky mohou i kluci.

vstupné dobrovolné registrace