AGOT: LCG - Prime Championship

sobota 25. ledna 10:30 – 18:00

Svět deskových her, Kubánské náměstí 1268/9, Praha 10

turnaj


Rádi bychom Vás pozvali na Prime Championship v Praze. Začátek turnaje je stanoven na 11:00 (10:30 - 11:00 probíhá registrace). Vstupné je 150 Kč. 

Těšíme se na vás a doufáme, že vás dorazí, co nejvíce. Zdá se, že budeme poctěni také zahraniční účastí jako obvykle. Jinak jsou na turnaji srdečně vítáni i případní nováčci či snad jen zájemci o omrknutí hry.

Pokud se hodláte účastnit, tak se prosím přihlašte prostřednictvím následujícího turnajového kalendáře (stačí být přihlášený k Facebooku).

V platnosti jsou oficiální turnajová pravidlaFAQ (nezapomeňte na Restricted list) a rovněž karty v překladech do lokálních jazyků jsou platné (v případě významových nejasností má prioritu anglická originální verze). 

Pro turnaj je decklistová povinnost.

Legalita (finální): LCG (Core Set + 6 CP Westeros cyklu + Wolves of the North + Lions of the Casterly Rock + 6 CP War of the Five Kings cyklu + Watchers at the Wall + 6 CP Blood and Gold cyklu + House of Thorns + Sands of Dorne + 6 CP Flight of Crows cyklu + 6 CP Dance of Shadows cyklu + King of the Isles + Fury of the Storm + 6 CP King's Landing cyklu + Dragons of the East)


registrace turnaj