Únikové hry

Vyzkoušejte si deskovkovou verzi fenoménu dnešní doby.

Časová náročnost hry je zhruba 90 minut.

Maximální počet účastníků: 5

Cena: zaváděcí 120 Kč za skupinu

Jeden z fenoménů dnešní doby – únikové místnosti – si můžete vyzkoušet také u nás v herně ve formě jednorázové týmové hry.

Escape the Room: Mystery at the Stargazer's Manor

Pro nižší obtížnost je vhodná i pro rodiny (děti cca od 10 let) či menší skupinky přátel (ideálně 2-3 hráči). Během 1–2 hodin řešíte logické problémy, které vám hra předkládá. Nalezení správného kódu otevírá obálku s pokračováním příběhu.

Hra Escape the Room: Mystery at the Stargazer's Manor není jazykově závislá (s výjimkou průvodních textů, které máme pro vás přeložené) ani nevyžaduje žádné speciální znalosti. Důležité je pouze odhodlání týmu rozlousknout všechny záhady a úspěšně tak projít celou hrou. Opuštěná observatoř astronoma Richarda Harrisona skrývá spoustu záhad a na vás je zachránit blízké městečko před katastrofou.

Hru vám vřele doporučujeme jako vstup do světa únikových her.

Escape the Room: Secret of Dr. Gravely’s Retreat

Druhá úniková hra je určena o něco starším zájemcům (děti cca od 13 let) či menší skupinky přátel (ideálně 2-3 hráči). Zatím je v herně dostupná pouze v anglickém originále.

Unlock!

Hra obsahuje tutorial a tři různé scénáře (The Formula, Squeek & Sausage, The Island of Doctor Goorse). Každý trvá 60 minut. První dva můžete absolvovat i sami, na třetí k nám se musíte vypravit minimálně ve dvojici. Hra je v anglickém originále. Postačí, když je ve skupince jeden hráč znalý jazyka (naprosté minimum kroků vyžaduje k řešení znalost jazyka).

Escape Room - Úniková hra

První česky vydaná úniková hra. Základní balení obsahuje 4 scénáře, každý obtížnější, než ten předchozí (Útěk z vězení, Virus, Jaderná hrozba a Chrám Aztéků).