Narozeninová oslava

Překvapte oslavence i jeho kamarády netradičně pojatou narozeninovou párty.

Pořádáme především dětské narozeninové oslavy (vhodné pro děti od 8 let).

Maximální počet účastníků: 20

Cena: 300 Kč/hod

Program

Během oslavy je vám k dispozici celá naše herna včetně her a hlavolamů. O výběr vhodných her a vysvětlení jejich pravidel se postará obsluha herny, která je vám po celou dobu oslavy k dispozici.

Mezi oblíbené atrakce patří magnetický fotbálek Weykick. Velký úspěch sklízí kooperativní hra Mysterium, ve které hráči společně vyšetřují vraždu. Prostřednictvím obrázkových karet jim napovídá duch zavražděného (pro tuto roli tradičně vybíráme oslavence). Můžete si vyzkoušet také typicky narozeninové párty hry Vše nej! a Happy Birthday!

Občerstvení

Konzumace jídla a pití je v herně během akce povolena pouze na vyhrazeném místě (nemícháme hraní a jídlo dohromady).

Očerstvení nezajišťujeme, ale můžete si samozřejmě přinést vlastní. Využít můžete také naši kuchyňku (čaj, káva apod.). Rádi vám zapůjčíme talířky a skleničky (máme jich ale omezené množství). K dispozici je také lednička, kam si můžete odložit dort. Slavnostní atmosféru můžete vylepšit s pomocí stylové narozeninové sady (poskytneme vám ji za zvýhodněnou cenu).

Ostatní informace

Před vstupem do herny se přezouváme. Podlahu herny pokrývá koberec, takže přezůvky nejsou nutné, ale je vhodné do pozvánky nutnost přezutí zmínit. Protože oslavy většinou končí po zavírací době, bývá vchod do obchodu zamčený. Přímo u dveří je zvonek, na který stačí zazvonit, a obsluha vás vpustí dovnitř.

Doporučená délka je 3 hodiny, u starších dětí může být oslava i delší (záleží, jak moc je skupinka hravá).