Poskytované služby

Svět deskových her je něco více než pouze internetový obchod. Svým zákazníkům nabízíme také další služby spojené s moderními společenskými hrami.

Spolupracujeme s řadou škol a herních klubů. Představujeme jim novinky, pořádáme pro ně herní akce, poskytujeme slevy na nákup her a pomáháme s jejich výběrem. Pokud máte specifické požadavky nebo nápad na spolupráci, neváhejte a ozvěte se nám. Rádi se s vámi setkáme a určitě se domluvíme!


Od 60 Kč/dítě (za 1 blok)

Vzdělávací programy pro školky

Zájemci si mohou u nás domluvit termín návštěvy a zvolit jeden z nabízených herních bloků, případně dohodnout program zcela na míru.

Pro mateřské školy jsme připravili např. témata "Pestrý svět barev", "Učíme se spolupracovat", "Hraní pro šikuly", "Učíme se počítat".

zpoplatněno pro školky pro děti


Od 30 Kč/dítě (za 1 blok)

Vzdělávací programy pro školy

Zájemci si mohou u nás domluvit termín návštěvy a zvolit jeden z nabízených herních bloků, případně dohodnout program zcela na míru.

Děti ze základních škol se pobaví i poučí prostřednictvím tématických bloků: "Logické hlavolamy", "Rovinná geometrie", "Prostorová geometrie", "Přírodopis", "Vynálezy a historie", "Výlet do světa fantazie", "Zábavné počítání".

zpoplatněno pro školy pro děti


Od 50 Kč/dítě

Herní odpoledne pro družiny a dětské oddíly

V našem předváděcím centru máme k dispozici k vyzkoušení několik set her a hlavolamů. Navštivte nás s dětmi v rámci družiny nebo oddílového programu. Rádi zabavíme děti i vás. Určitě se k nám všichni vejdete (kapacita cca 30 osob).

zpoplatněno pro školy pro děti


Od 300 Kč/hod

Dětská narozeninová oslava

Překvapte oslavence i jeho kamarády netradičně pojatou narozeninovou párty.

Očerstvení nezajišťujeme, ale naše kuchyňka je vám po dobu oslavy k dispozici.

Slavnostní atmosféru můžete vylepšit s pomocí stylové narozeninové sady (poskytneme vám ji za zvýhodněnou cenu).

zpoplatněno pro děti


120 Kč (2-5 hráčů)

Záhada observatoře

Jeden z fenoménů dnešní doby – únikové místnosti – si můžete vyzkoušet také u nás v herně ve formě jednorázové týmové hry. Pro nižší obtížnost je vhodná i pro rodiny (děti cca od 10 let) či menší skupinky přátel (ideálně 2-3 hráči). Během 1–2 hodin řešíte logické problémy, které vám hra předkládá. Nalezení správného kódu otevírá obálku s pokračováním příběhu. Hra Escape the Room: Mystery at the Stargazer's Manor není jazykově závislá (s výjimkou průvodních textů, které máme pro vás přeložené) ani nevyžaduje žádné speciální znalosti. Důležité je pouze odhodlání týmu rozlousknout všechny záhady a úspěšně tak projít celou hrou.

Opuštěná observatoř astronoma Richarda Harrisona skrývá spoustu záhad a na vás je zachránit blízké městečko před katastrofou.

Hru vám vřele doporučujeme jako vstup do světa únikových her.

zpoplatněno pro děti pro každého


dle dohody

Prezentace her pro školky

Přijedeme k vám do školky a předvedeme vám výběr těch nejlepších her a hlavolamů pro děti od 3 do 6 let. Právě pro tento pro rozvoj dětí velmi důležitý věk máme celou řadu velmi kvalitních produktů. Malé děti se při hraní naučí rozeznávat barvy a tvary, rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, představivost a další schopnosti.

Pro starší máme skvělé hry pro nácvik a trénink sčítání a odečítání. Všechny produkty si samozřejmě děti i rodiče mohou hned vyzkoušet a v případě zájmu zakoupit nebo objednat.

zpoplatněno pro školky pro děti


Od 30 Kč/dítě

Herní dny pro školy

Kompletně zajistíme herní akci pro vaši školu. Vašim žákům představíme pestrý výběr těch nejlepších her, které děti nejen baví, ale také výrazně rozvíjí jejich schopnosti. V rámci několika stanovišť si děti i učitelé vyzkouší spoustu zajímavých her a hlavolamů. S některými školami jsme navázali užší spolupráci a navštěvujeme je pravidelně. Fotografie z vybraných akcí najdete na Facebooku.

zpoplatněno pro školky pro děti


dle dohody

Herní akce pro veřejnost

Najdete nás na různých herních akcích především v našem okolí, kde si naše hry můžete nejen koupit, ale většinu z nich i vyzkoušet. Pokud máte zájem o spolupráci při pořádání vaší akce, kontaktujte nás.

pro děti pro každého


? Kč

Příměstský tábor

Pořádáme příměstský tábor zaměřený na společenské hry a logické hlavolamy. Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás.

zpoplatněno pro děti


Svět deskových her

Kubánské nám. 1268/9
100 00 Praha 10
(+420) 733 512 361

info@svet-deskovych-her.cz

Otevírací doba
Po – Út12:00 – 18:00
Stzavřeno
Čt – Pá12:00 – 18:00
So – Nezavřeno
Kroužek deskových her

Kroužek deskových her

středa 7. 6.
16:00 – 18:30

Herní odpoledne

Herní odpoledne

čtvrtek 8. 6.
13:00 – 18:00

Herní odpoledne

Herní odpoledne

pátek 9. 6.
13:00 – 18:00

AGOT: LCG - The Hands Tourney II

AGOT: LCG - The Hands Tourney II

sobota 10. 6.
10:00 – 16:00
turnaj

Kroužek deskových her

Kroužek deskových her

středa 14. 6.
16:00 – 18:30

Letní příměstský tábor

Letní příměstský tábor

24.7. 09:00 – 28.7. 16:00
1. turnus