Kennerspiel des Jahres

Kennerspiel des Jahres

http://www.spiel-des-jahres.com/

Ocenění je udělováno od roku 2011


2020

nominace Odysea: společně k deváté planetě Odysea: společně k deváté planetě
nominace Die Crew - Auf der Suche nach dem 9. Planeten Die Crew - Auf der Suche nach dem 9. Planeten
nominace Kartografové Kartografové
nominace Der Kartograph Der Kartograph

2019

vítěz Na křídlech Na křídlech
vítěz Wingspan 2nd Edition Wingspan 2nd Edition
nominace Detektiv: Po stopách zločinu Detektiv: Po stopách zločinu
nominace Detective Detective
nominace Carpe Diem Carpe Diem
doporučení Newton Newton
doporučení Architects of the West Kingdom Architects of the West Kingdom
doporučení Paper Tales Paper Tales

2018

vítěz Die Quacksalber von Quedlinburg Die Quacksalber von Quedlinburg
vítěz Kvedlalové z Kvedlinburku Kvedlalové z Kvedlinburku
nominace Ganz schön clever Ganz schön clever
nominace Heaven & Ale Heaven & Ale
doporučení Pioneers Pioneers

2017

vítěz EXIT Úniková hra: Faraonova hrobka EXIT Úniková hra: Faraonova hrobka
vítěz EXIT Úniková hra: Opuštěná chata EXIT Úniková hra: Opuštěná chata
vítěz EXIT Úniková hra: Tajná laboratoř EXIT Úniková hra: Tajná laboratoř
nominace Mars: Teraformace Mars: Teraformace

2016

vítěz Isle of Skye: Chieftain to King Isle of Skye: Chieftain to King
nominace Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice)
nominace Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice)
nominace T.I.M.E Stories (EN) T.I.M.E Stories (EN)
doporučení 7 divů světa: Duel 7 divů světa: Duel
doporučení Blood Rage: Soumrak Bohů Blood Rage: Soumrak Bohů
doporučení Blood Rage (EN) Blood Rage (EN)
doporučení 7 Wonders: Duel (EN) 7 Wonders: Duel (EN)
doporučení Mombasa Mombasa

2015

nominace Orléans Orléans
nominace Broom Service Broom Service
nominace Elysium Elysium
doporučení Marco Polo Marco Polo
doporučení Auf den Spuren von Marco Polo Auf den Spuren von Marco Polo

2014

vítěz Istanbul Istanbul
vítěz Istanbul (EN) Istanbul (EN)
nominace Concordia Concordia
nominace Rokoko Rokoko
doporučení Russian Railroads Russian Railroads

2013

vítěz Andor - dobrodružné legendy Andor - dobrodružné legendy
nominace Brügge Brügge
nominace Die Paläste von Carrara Die Paläste von Carrara
doporučení Tzolkin: Mayský kalendář Tzolkin: Mayský kalendář
doporučení Terra Mystica Terra Mystica

2012

nominace Targi Targi
nominace Kronika panství (Village) Kronika panství (Village)
nominace K2 (EN) K2 (EN)
doporučení Hawaii Hawaii
doporučení Ora et labora (EN) Ora et labora (EN)
doporučení Freitag Freitag

2011

vítěz 7 Wonders (7 divů světa) 7 Wonders (7 divů světa)
nominace Lancaster Lancaster
nominace Strasbourg Strasbourg
Svět deskových her

Kubánské nám. 1268/9
100 00 Praha 10
(+420) 733 512 361

info@svet-deskovych-her.cz

Otevírací doba
Po – Út12:00 – 18:00
Stzavřeno
Čt – Pá12:00 – 18:00
So – Nezavřeno
Letní příměstský tábor

Letní příměstský tábor

17.8. 09:00 – 21.8. 16:00
2. turnus

AGOT: LCG - The battle in the ice

AGOT: LCG - The battle in the ice

sobota 22. 8.
10:30 – 18:00
turnaj

Letní příměstský tábor

Letní příměstský tábor

24.8. 09:00 – 28.8. 16:00
3. turnus