Golden Geek Award

Golden Geek Award

https://boardgamegeek.com/award/8314/golden-geek-awards

Ocenění je udělováno od roku 2006


2017

nominace (rodinná hra) Rivalové Rivalové
nominace (rodinná hra) Meeple Circus Meeple Circus
nominace (hra pro dva) Tao Long: The Way of the Dragon Tao Long: The Way of the Dragon
vítěz Gloomhaven (2nd edition) Gloomhaven (2nd edition)
nominace Anachrony (CZ) Anachrony (CZ)
nominace Charterstone (CZ) Charterstone (CZ)
nominace Charterstone (EN) Charterstone (EN)
nominace Azul (DE) Azul (DE)
nejlepší hra pro dva Krycí jména: Duet Krycí jména: Duet

2016

nominace (rodinná hra) Harry Potter: Hogwarts Battle Harry Potter: Hogwarts Battle
nominace (karetní hra) Harry Potter: Hogwarts Battle Harry Potter: Hogwarts Battle
nominace (hra pro dva) Hanamikoji Hanamikoji
nominace (rodinná hra) Oceanos Oceanos
nominace Mars: Teraformace Mars: Teraformace

2015

nominace (karetní hra) Hra o trůny: karetní hra Hra o trůny: karetní hra
nominace (hra pro dva) Hra o trůny: karetní hra Hra o trůny: karetní hra
nominace (karetní hra) Warhammer Quest: The Adventure Card Game Warhammer Quest: The Adventure Card Game
nominace (rodinná hra) Karuba Karuba
nominace (karetní hra) AGOT: The Card Game 2nd Edition AGOT: The Card Game 2nd Edition
nominace (hra pro dva) AGOT: The Card Game 2nd Edition AGOT: The Card Game 2nd Edition
nominace (karetní hra) Arboretum (DE) Arboretum (DE)
nominace (karetní hra) Warhammer Quest: dobrodružná karetní hra Warhammer Quest: dobrodružná karetní hra
nominace (karetní hra) The Bloody Inn The Bloody Inn
nejlepší hra Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice)
nejlepší hra Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice)
nominace The Gallerist The Gallerist
nominace Through the Ages: Nový příběh civilizace Through the Ages: Nový příběh civilizace
nejlepší hra pro dva 7 Wonders: Duel (EN) 7 Wonders: Duel (EN)
nejlepší rodinná hra Krycí jména Krycí jména
nejlepší párty hra Krycí jména Krycí jména
nejlepší párty hra Codenames Codenames
nejlepší rodinná hra Codenames Codenames
nejlepší hra pro dva 7 divů světa: Duel 7 divů světa: Duel
nejlepší karetní hra The Grizzled The Grizzled

2014

nominace (karetní hra) Greenland Greenland
nejlepší hra Splendor Splendor
nejlepší hra pro dva Star Realms (CZ) Star Realms (CZ)
nejlepší karetní hra Star Realms (CZ) Star Realms (CZ)
nominace Zima mrtvých: Cesty osudu Zima mrtvých: Cesty osudu
nominace Zámky šíleného krále Ludvíka Zámky šíleného krále Ludvíka
nejlepší rodinná hra Splendor Splendor
nominace Dead of Winter: A Crossroads Game Dead of Winter: A Crossroads Game
nejlepší karetní hra Star Realms (EN) Star Realms (EN)
nejlepší abstraktní hra Patchwork Patchwork
nominace One Night Ultimate Werewolf One Night Ultimate Werewolf

2013

nominace (karetní hra) Pax Porfiriana Pax Porfiriana
nominace (karetní hra) Pax Porfiriana Collector's Edition Pax Porfiriana Collector's Edition
nejlepší hra Terra Mystica Terra Mystica
nejlepší karetní hra Milostný dopis Milostný dopis
nejlepší hra pro dva Star Wars X-Wing: Miniatures Game Star Wars X-Wing: Miniatures Game
nejlepší abstraktní hra Kingdom Builder Kingdom Builder
nejlepší abstraktní hra Tash-Kalar: Aréna legend Tash-Kalar: Aréna legend
nejlepší párty hra Milostný dopis Milostný dopis
nejlepší rodinná hra Milostný dopis Milostný dopis

2012

nominace (karetní hra) Summoner Wars: Mistrovská sada Summoner Wars: Mistrovská sada
nominace (karetní hra) Pán Prstenů: karetní hra Pán Prstenů: karetní hra
nejlepší hra Eclipse Eclipse
nejlepší párty hra Vládce Tokia (2.edice) Vládce Tokia (2.edice)
nejlepší rodinná hra Vládce Tokia (2.edice) Vládce Tokia (2.edice)
nejlepší karetní hra Android: Netrunner LCG Android: Netrunner LCG
nejlepší párty hra King of Tokyo King of Tokyo

2011

nejlepší hra Dominant Species Dominant Species
nejlepší hra pro dva A Few Acres of Snow A Few Acres of Snow
nejlepší párty hra Dixit Odyssey Dixit Odyssey
nejlepší rodinná hra 7 divů světa (7 Wonders) 7 divů světa (7 Wonders)
nejlepší karetní hra 7 divů světa (7 Wonders) 7 divů světa (7 Wonders)

2010

nejlepší hra Hansa Teutonica Hansa Teutonica
nejlepší karetní hra Inovace Inovace
nejlepší rodinná hra Tobago Tobago
nejlepší abstraktní hra FITS FITS

2009

nejlepší hra Dominion Dominion
nejlepší karetní hra Dominion Dominion
nejlepší párty hra Time's Up Time's Up
nejlepší rodinná hra Pandemic Pandemic

2008

nejlepší hra Agricola Agricola
nejlepší hra pro dva Hannibal Hannibal
nejlepší párty hra Znáš mě? Znáš mě?
nejlepší karetní hra Dobyvatelé vesmíru (Race for the Galaxy) Dobyvatelé vesmíru (Race for the Galaxy)
nejlepší rodinná hra Thebes (Théby) Thebes (Théby)
nejlepší karetní hra Race for the Galaxy Race for the Galaxy
nejlepší párty hra Say Anything Say Anything

2007

nejlepší hra Shogun Shogun
nejlepší karetní hra Caylus Magna Carta Caylus Magna Carta
nejlepší rodinná hra Zooloretto Zooloretto
nejlepší hra pro dva Command & Colors: Ancients Command & Colors: Ancients
nejlepší párty hra Wits & Wagers 2nd Edition Wits & Wagers 2nd Edition
nejlepší hra pro dva BattleLore 2nd Edition BattleLore 2nd Edition

2006

nominace (hra pro zkušené hráče) Railways of the World (10th Anniversary) Railways of the World (10th Anniversary)
nominace (rodinná hra) Railways of the World (10th Anniversary) Railways of the World (10th Anniversary)
nejlepší hra Caylus Caylus
nejlepší hra pro dva Studená válka Studená válka
nejlepší rodinná hra Kaleidoskop Kaleidoskop
nejlepší hra pro dva Twilight Struggle - Deluxe Edition Twilight Struggle - Deluxe Edition