International Gamers Awards

International Gamers Awards

http://www.internationalgamersawards.net/

Ocenění je udělováno od roku 2000


2018

vítěz Rajas of the Ganges Rajas of the Ganges
nejlepší hra pro dva Codenames: Duet Codenames: Duet

2017

vítěz Great Western Trail: Cesta na západ Great Western Trail: Cesta na západ
nominace Yokohama Yokohama

2016

nominace (hra pro dva) Trambahn Trambahn
nominace (hra pro dva) Star Wars: Rebelie Star Wars: Rebelie
nominace (hra pro dva) Raptor Raptor
nominace (hra pro dva) Star Wars Rebellion Star Wars Rebellion
vítěz 7 Wonders: Duel (EN) 7 Wonders: Duel (EN)
vítěz 7 divů světa: Duel 7 divů světa: Duel
vítěz Mombasa Mombasa
nominace Codenames Codenames
nominace Blood Rage: Soumrak Bohů Blood Rage: Soumrak Bohů
nominace Grand Austria Hotel Grand Austria Hotel
nominace Nippon Nippon
nominace Blood Rage (EN) Blood Rage (EN)
nominace T.I.M.E Stories (EN) T.I.M.E Stories (EN)
nominace Isle of Skye: Chieftain to King Isle of Skye: Chieftain to King
nominace Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice)
nominace Quadropolis Quadropolis
nominace Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice)
nominace Krycí jména Krycí jména

2015

nominace (hra pro dva) Star Wars: Armada Star Wars: Armada
nominace (hra pro dva) Star Realms (EN) Star Realms (EN)
nominace (hra pro dva) Patchwork Patchwork
nominace (hra pro dva) Wir sind das Volk! Wir sind das Volk!
vítěz Auf den Spuren von Marco Polo Auf den Spuren von Marco Polo
vítěz Marco Polo Marco Polo
nominace La Granja La Granja
nominace Deus Deus
nominace Elysium Elysium
nominace Five Tribes Five Tribes
nominace Panamax Panamax
nominace Orléans Orléans
nominace AquaSphere AquaSphere

2014

nominace (hra pro dva) BattleLore 2nd Edition BattleLore 2nd Edition
nominace (hra pro dva) Heroes of Normandie Heroes of Normandie
vítěz Russian Railroads Russian Railroads
vítěz Limes Limes
nominace Abluxxen Abluxxen
nominace Pagoda Pagoda
nominace Nations Nations
nominace Spyrium Spyrium
nominace Istanbul Istanbul
nominace Legacy: The Testament of Duke de Crecy Legacy: The Testament of Duke de Crecy
nominace Lewis & Clark Lewis & Clark
nominace Concordia Concordia
nominace Lewis & Clark: Cesta na severozápad Lewis & Clark: Cesta na severozápad
nominace Caverna: The Cave Farmers Caverna: The Cave Farmers

2013

nominace (hra pro dva) Antike Duellum Antike Duellum
nominace (hra pro dva) Android: Netrunner LCG Android: Netrunner LCG
nominace (hra pro dva) Mage Wars Core Set Mage Wars Core Set
nominace (hra pro dva) Polis Polis
vítěz Terra Mystica Terra Mystica
nominace Clash of Cultures Clash of Cultures
nominace Tzolkin: Mayský kalendář Tzolkin: Mayský kalendář
nominace Brügge Brügge
nominace Bora Bora Bora Bora
nominace Keyflower Keyflower
nominace Nieuw Amsterdam Nieuw Amsterdam
nominace Snowdonia Snowdonia
nominace Myrmes (EN) Myrmes (EN)
nominace Ginkgopolis Ginkgopolis
nominace Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island

2012

nominace (hra pro dva) Star Trek Fleet Captains Star Trek Fleet Captains
nominace (hra pro dva) Targi Targi
nominace (hra pro dva) Summoner Wars - Master Set Summoner Wars - Master Set
vítěz Trajan Trajan
vítěz Agricola All Creatures Big & Small Agricola All Creatures Big & Small
nominace Helvetia Helvetia
nominace Eclipse Eclipse
nominace Příšerky z podzemí Příšerky z podzemí
nominace Kronika panství (Village) Kronika panství (Village)
nominace Hawaii Hawaii
nominace Mage Knight Mage Knight
nominace Kingdom Builder Kingdom Builder
nominace Pret-a-porter Pret-a-porter
nominace Ora et labora (EN) Ora et labora (EN)
nominace Dědictví Dědictví

2011

nominace (hra pro dva) BattleLore: Battles of Westeros BattleLore: Battles of Westeros
nominace (hra pro dva) Earth Reborn Earth Reborn
vítěz 7 divů světa (7 Wonders) 7 divů světa (7 Wonders)
vítěz A Few Acres of Snow A Few Acres of Snow
nominace Die Burgen von Burgund Die Burgen von Burgund
nominace Troyes Troyes
nominace Airlines Europe Airlines Europe
nominace Navegador Navegador
nominace Dominant Species Dominant Species
nominace K2 (EN) K2 (EN)
nominace Asara Asara
nominace Vinhos Vinhos
nominace London London

2010

nominace (hra pro dva) Claustrophobia Claustrophobia
nominace (hra pro dva) Jaipur Jaipur
nominace (hra pro dva) Stronghold Stronghold
vítěz Age of Industry Age of Industry
nominace World Without End World Without End
nominace Hansa Teutonica Hansa Teutonica
nominace Macao Macao
nominace Vasco da Gama Vasco da Gama
nominace Shipyard (Loděnice) Shipyard (Loděnice)
nominace Mořeplavci Mořeplavci
nominace Fresco Fresco
nominace Glen More Glen More
nominace Rise of Empires Rise of Empires
nominace Údolí králů Údolí králů
nominace Továrník Továrník
nominace Vládci podzemí (Dungeon Lords) Vládci podzemí (Dungeon Lords)

2009

nominace (hra pro dva) Pilíře země (Die Säulen der Erde) - Duell der Baumeister Pilíře země (Die Säulen der Erde) - Duell der Baumeister
nominace (hra pro dva) Kamisado Kamisado
vítěz Day & Night Day & Night
vítěz Le Havre Le Havre
nominace Battlestar Galactica Battlestar Galactica
nominace Diamonds Club Diamonds Club
nominace Kamisado Pocket Kamisado Pocket
nominace Steam Steam
nominace Snow Tails Snow Tails
nominace Space Alert Space Alert
nominace Small World Small World
nominace Dominion Dominion

2008

vítěz Agricola Agricola
nominace Tinners Trail Tinners Trail
nominace Hamburgum Hamburgum
nominace Pandemic Pandemic
nominace Doba kamenná (Stone Age) Doba kamenná (Stone Age)
nominace Kingsburg Kingsburg
nominace Brass Brass
nominace Tribun Tribun
nominace Im Jahr des Drachen (Rok draka) Im Jahr des Drachen (Rok draka)

2007

vítěz Through the Ages: Příběh civilizace Through the Ages: Příběh civilizace
nominace Thebes (Théby) Thebes (Théby)
nominace Factory Fun Factory Fun
nominace Age of Empires III Age of Empires III
nominace Pilíře země Pilíře země
nominace Notre Dame Notre Dame
nominace Imperial Imperial
nominace Die Baumeister von Arkadia Die Baumeister von Arkadia
nominace Colosseum Colosseum
nominace Yspahan Yspahan

2006

nominace (hra pro dva) Hive Hive
vítěz Caylus Caylus
vítěz Twilight Struggle - Deluxe Edition Twilight Struggle - Deluxe Edition
nominace Poštovní Kurýr (Thurn und Taxis) Poštovní Kurýr (Thurn und Taxis)
nominace Blue Moon City Blue Moon City
nominace Hacienda Hacienda
nominace Mykerinos Mykerinos
nominace O Korunu a límec (Um Krone und Kragen) O Korunu a límec (Um Krone und Kragen)
nominace Antike Antike

2005

vítěz Ticket to Ride: Evropa Ticket to Ride: Evropa
nominace Reef Encounter Reef Encounter
nominace Louis XIV. (Ludvík XIV.) Louis XIV. (Ludvík XIV.)
nominace Ubongo Ubongo
nominace Ys Ys
nominace Cesta kolem světa za 80 dní Cesta kolem světa za 80 dní
nominace Keythedral Keythedral
nominace Carcassonne Die Stadt Carcassonne Die Stadt
nominace Shadows Over Camelot Shadows Over Camelot

2004

vítěz Memoir '44 Memoir '44
vítěz Sankt Petersburg Sankt Petersburg
nominace Funkenschlag (Vysoké napětí): Recharged Version Funkenschlag (Vysoké napětí): Recharged Version
nominace Goa - Die nächste Expedition Goa - Die nächste Expedition
nominace Tom Tube Tom Tube
nominace Ticket to Ride Ticket to Ride
nominace Finstere Flure Finstere Flure
nominace Santiago Santiago

2003

vítěz Puerto Rico (Portoriko) Puerto Rico (Portoriko)
nominace Domaine (Löwenherz) Domaine (Löwenherz)
nominace Amun Re Amun Re
nominace Puerto Rico (Portoriko) Puerto Rico (Portoriko)
nominace Coloretto Coloretto
nominace Alhambra Alhambra
nominace Wallenstein Wallenstein
nominace Mexica Mexica
nominace Magellan Magellan
nominace Trans America Trans America
nominace Pueblo Pueblo

2002

nominace (hra pro dva) Kupferkessel Co. Kupferkessel Co.
nominace (hra pro dva) Sternenschiff Catan (Hvězdný koráb Katan) Sternenschiff Catan (Hvězdný koráb Katan)
vítěz DVONN DVONN
nominace Evo Evo
nominace Medina Medina

2001

nominace (hra pro dva) Babel Babel
nominace (hra pro dva) ZERTZ ZERTZ
nominace (hra pro dva) Blitz und Donner Blitz und Donner
vítěz Die Fürsten von Florenz (Knížata Florentská) Die Fürsten von Florenz (Knížata Florentská)
nominace Lord of the Rings Boardgame (Silver Line Edice) Lord of the Rings Boardgame (Silver Line Edice)
nominace Taj Mahal Taj Mahal
nominace Taj Mahal Taj Mahal
nominace Metro Metro
nominace La Citta La Citta
nominace Citadela Citadela
nominace Metro (2017) Metro (2017)
nominace Carcassonne Carcassonne
nominace Morgenland Morgenland

2000

vítěz Lost Cities: Das Duel (Ztracená města) Lost Cities: Das Duel (Ztracená města)
vítěz Tikal Tikal
nominace Mamma Mia! Mamma Mia!
nominace Torres Torres
nominace Ra Ra