International Gamers Awards

International Gamers Awards

http://www.internationalgamersawards.net/

Ocenění je udělováno od roku 2000


2018

vítěz Rajas of the Ganges Rajas of the Ganges
nejlepší hra pro dva Codenames: Duet Codenames: Duet

2017

vítěz Great Western Trail: Cesta na západ Great Western Trail: Cesta na západ
nominace Yokohama Yokohama

2016

nominace (hra pro dva) Trambahn Trambahn
nominace (hra pro dva) Star Wars: Rebelie Star Wars: Rebelie
nominace (hra pro dva) Star Wars Rebellion Star Wars Rebellion
nominace (hra pro dva) Raptor Raptor
vítěz 7 Wonders: Duel (EN) 7 Wonders: Duel (EN)
vítěz Mombasa Mombasa
vítěz 7 divů světa: Duel 7 divů světa: Duel
nominace Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (červená krabice)
nominace Grand Austria Hotel Grand Austria Hotel
nominace T.I.M.E Stories (EN) T.I.M.E Stories (EN)
nominace Krycí jména Krycí jména
nominace Nippon Nippon
nominace Codenames Codenames
nominace Isle of Skye: Chieftain to King Isle of Skye: Chieftain to King
nominace Quadropolis Quadropolis
nominace Blood Rage: Soumrak Bohů Blood Rage: Soumrak Bohů
nominace Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice) Pandemic Legacy: Rok 1 (modrá krabice)
nominace Blood Rage (EN) Blood Rage (EN)

2015

nominace (hra pro dva) Star Wars: Armada Star Wars: Armada
nominace (hra pro dva) Wir sind das Volk! Wir sind das Volk!
nominace (hra pro dva) Star Realms (EN) Star Realms (EN)
nominace (hra pro dva) Patchwork Patchwork
vítěz Marco Polo Marco Polo
vítěz Auf den Spuren von Marco Polo Auf den Spuren von Marco Polo
nominace Orléans Orléans
nominace La Granja La Granja
nominace Elysium Elysium
nominace Deus Deus
nominace Five Tribes Five Tribes
nominace AquaSphere AquaSphere
nominace Panamax Panamax

2014

nominace (hra pro dva) BattleLore 2nd Edition BattleLore 2nd Edition
nominace (hra pro dva) Heroes of Normandie Heroes of Normandie
vítěz Russian Railroads Russian Railroads
vítěz Limes Limes
nominace Caverna: The Cave Farmers Caverna: The Cave Farmers
nominace Concordia Concordia
nominace Lewis & Clark Lewis & Clark
nominace Spyrium Spyrium
nominace Abluxxen Abluxxen
nominace Istanbul Istanbul
nominace Lewis & Clark: Cesta na severozápad Lewis & Clark: Cesta na severozápad
nominace Nations Nations
nominace Pagoda Pagoda
nominace Legacy: The Testament of Duke de Crecy Legacy: The Testament of Duke de Crecy

2013

nominace (hra pro dva) Polis Polis
nominace (hra pro dva) Antike Duellum Antike Duellum
nominace (hra pro dva) Mage Wars Core Set Mage Wars Core Set
nominace (hra pro dva) Android: Netrunner LCG Android: Netrunner LCG
vítěz Terra Mystica Terra Mystica
nominace Brügge Brügge
nominace Nieuw Amsterdam Nieuw Amsterdam
nominace Clash of Cultures Clash of Cultures
nominace Bora Bora Bora Bora
nominace Myrmes (EN) Myrmes (EN)
nominace Tzolkin: Mayský kalendář Tzolkin: Mayský kalendář
nominace Keyflower Keyflower
nominace Ginkgopolis Ginkgopolis
nominace Snowdonia Snowdonia
nominace Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island

2012

nominace (hra pro dva) Summoner Wars - Master Set Summoner Wars - Master Set
nominace (hra pro dva) Star Trek Fleet Captains Star Trek Fleet Captains
nominace (hra pro dva) Targi Targi
vítěz Trajan Trajan
vítěz Agricola All Creatures Big & Small Agricola All Creatures Big & Small
nominace Ora et labora (EN) Ora et labora (EN)
nominace Kingdom Builder Kingdom Builder
nominace Příšerky z podzemí Příšerky z podzemí
nominace Mage Knight Mage Knight
nominace Dědictví Dědictví
nominace Helvetia Helvetia
nominace Pret-a-porter (2010) Pret-a-porter (2010)
nominace Kronika panství (Village) Kronika panství (Village)
nominace Eclipse Eclipse
nominace Hawaii Hawaii

2011

nominace (hra pro dva) Earth Reborn Earth Reborn
nominace (hra pro dva) BattleLore: Battles of Westeros BattleLore: Battles of Westeros
vítěz A Few Acres of Snow A Few Acres of Snow
vítěz 7 divů světa (7 Wonders) 7 divů světa (7 Wonders)
nominace Dominant Species Dominant Species
nominace Die Burgen von Burgund Die Burgen von Burgund
nominace Vinhos Vinhos
nominace Airlines Europe Airlines Europe
nominace K2 (EN) K2 (EN)
nominace Troyes Troyes
nominace London London
nominace Navegador Navegador
nominace Asara Asara

2010

nominace (hra pro dva) Claustrophobia Claustrophobia
nominace (hra pro dva) Stronghold Stronghold
nominace (hra pro dva) Jaipur (2019 Edition) Jaipur (2019 Edition)
vítěz Age of Industry Age of Industry
nominace Továrník Továrník
nominace Údolí králů Údolí králů
nominace Hansa Teutonica Hansa Teutonica
nominace Rise of Empires Rise of Empires
nominace Vládci podzemí (Dungeon Lords) Vládci podzemí (Dungeon Lords)
nominace Shipyard (Loděnice) Shipyard (Loděnice)
nominace Macao Macao
nominace Mořeplavci Mořeplavci
nominace Fresco Fresco
nominace Vasco da Gama Vasco da Gama
nominace World Without End World Without End
nominace Glen More Glen More

2009

nominace (hra pro dva) Pilíře země (Die Säulen der Erde) - Duell der Baumeister Pilíře země (Die Säulen der Erde) - Duell der Baumeister
nominace (hra pro dva) Kamisado Kamisado
vítěz Day & Night Day & Night
vítěz Le Havre Le Havre
nominace Kamisado Pocket Kamisado Pocket
nominace Snow Tails Snow Tails
nominace Steam Steam
nominace Small World Small World
nominace Space Alert Space Alert
nominace Dominion Dominion
nominace Diamonds Club Diamonds Club
nominace Battlestar Galactica Battlestar Galactica

2008

vítěz Agricola Agricola
nominace Doba kamenná (Stone Age) Doba kamenná (Stone Age)
nominace Brass Brass
nominace Hamburgum Hamburgum
nominace Tribun Tribun
nominace Tinners Trail Tinners Trail
nominace Kingsburg Kingsburg
nominace Im Jahr des Drachen (Rok draka) Im Jahr des Drachen (Rok draka)
nominace Pandemic Pandemic

2007

vítěz Through the Ages: Příběh civilizace Through the Ages: Příběh civilizace
nominace Imperial Imperial
nominace Yspahan Yspahan
nominace Pilíře země Pilíře země
nominace Thebes (Théby) Thebes (Théby)
nominace Factory Fun Factory Fun
nominace Notre Dame Notre Dame
nominace Die Baumeister von Arkadia Die Baumeister von Arkadia
nominace Colosseum Colosseum
nominace Age of Empires III Age of Empires III

2006

nominace (hra pro dva) Hive Hive
vítěz Caylus Caylus
vítěz Twilight Struggle - Deluxe Edition Twilight Struggle - Deluxe Edition
nominace Hacienda Hacienda
nominace Poštovní Kurýr (Thurn und Taxis) Poštovní Kurýr (Thurn und Taxis)
nominace Mykerinos Mykerinos
nominace Blue Moon City Blue Moon City
nominace O Korunu a límec (Um Krone und Kragen) O Korunu a límec (Um Krone und Kragen)
nominace Antike Antike

2005

vítěz Ticket to Ride: Evropa Ticket to Ride: Evropa
nominace Louis XIV. (Ludvík XIV.) Louis XIV. (Ludvík XIV.)
nominace Ubongo Ubongo
nominace Reef Encounter Reef Encounter
nominace Carcassonne Die Stadt Carcassonne Die Stadt
nominace Keythedral Keythedral
nominace Ys Ys
nominace Shadows Over Camelot Shadows Over Camelot
nominace Cesta kolem světa za 80 dní Cesta kolem světa za 80 dní

2004

vítěz Sankt Petersburg Sankt Petersburg
vítěz Memoir '44 Memoir '44
nominace Santiago Santiago
nominace Finstere Flure Finstere Flure
nominace Funkenschlag (Vysoké napětí): Recharged Version Funkenschlag (Vysoké napětí): Recharged Version
nominace Ticket to Ride Ticket to Ride
nominace Goa - Die nächste Expedition Goa - Die nächste Expedition
nominace Tom Tube Tom Tube

2003

vítěz Puerto Rico (Portoriko) Puerto Rico (Portoriko)
nominace Magellan Magellan
nominace Trans America Trans America
nominace Pueblo Pueblo
nominace Amun Re Amun Re
nominace Coloretto Coloretto
nominace Puerto Rico (Portoriko) Puerto Rico (Portoriko)
nominace Domaine (Löwenherz) Domaine (Löwenherz)
nominace Wallenstein Wallenstein
nominace Mexica Mexica
nominace Alhambra Alhambra

2002

nominace (hra pro dva) Sternenschiff Catan (Hvězdný koráb Katan) Sternenschiff Catan (Hvězdný koráb Katan)
nominace (hra pro dva) Kupferkessel Co. Kupferkessel Co.
vítěz DVONN DVONN
nominace Evo Evo
nominace Medina Medina

2001

nominace (hra pro dva) Babel Babel
nominace (hra pro dva) Blitz und Donner Blitz und Donner
nominace (hra pro dva) ZERTZ ZERTZ
vítěz Die Fürsten von Florenz (Knížata Florentská) Die Fürsten von Florenz (Knížata Florentská)
nominace Morgenland Morgenland
nominace Citadela Citadela
nominace Taj Mahal Taj Mahal
nominace Lord of the Rings Boardgame (Silver Line Edice) Lord of the Rings Boardgame (Silver Line Edice)
nominace Metro (2017) Metro (2017)
nominace Carcassonne Carcassonne
nominace Taj Mahal Taj Mahal
nominace La Citta La Citta
nominace Metro Metro

2000

vítěz Tikal (1999) Tikal (1999)
vítěz Lost Cities: Das Duel (Ztracená města) Lost Cities: Das Duel (Ztracená města)
nominace Ra Ra
nominace Mamma Mia! Mamma Mia!
nominace Torres Torres