Hry pro dospělé

Hledáte dárek pro partnera, rodiče, kamarády nebo chcete dát hru jako svatební dar? Máme pro vás připravená doporučení pro každou příležitost.

Začínáme s hrami

Narazili jste na náš obchod čistě náhodou? Hráli jste hry naposledy jako děti? S nostalgií vzpomínáte na partie Dostihů a sázek či Kamionem po Evropě? Znáte jen člobrďo a kanastu? Vykročte do kouzelného světa moderních společenských her. Čeká vás spousta netušené zábavy!

Svatební dar

Manželé spolu tráví spoustu volného času a společenské hry jim jej mohou zpříjemnit. Záleží jen na vás, zda jim vyberete hru pro dva, při které musí soupeřit nebo spolupracovat, nebo párty hru, kterou si rádi zahrají i s vámi a dalšími přáteli. K výjimečné životní události patří výjimečná hra.

Hry pro páry

Společně mohou zachránit svět, vytvářet si každý něco svého nebo přímo soupeřit na život a na smrt. Máme hry na půlhodinku (když zrovna dítě spí), ale i na celé odpoledne.

Hry pro seniory

I senioři si mohou hrát. K výběru vhodných her je potřeba přistoupit citlivě. Vybrali jsme pro vás několik hlavolamů a jednodušších her, které zaujmou alespoň některé babičky a dědečky.

Hry na párty

I když se vás sejde víc, můžete se u her dobře pobavit. Máme pro vás malý předvýběr vybraných herních laskomin. Převažují v něm slovní hry, ale můžete v roli kovbojů běhat po vlaku, rozdávat si navzájem dárky nebo řešit vraždu jednoho z vás.

Vědomostní hry

Ať už si chcete si ověřit své znalosti, vyzkoušet si, jak byste uspěli v televizní soutěži nebo se jen chcete dozvědět něco zajímavého nebo se jen pobavit, určitě si něco vyberete.