Nákupní poradna

Hrajeme si prakticky celý život. Vyzkoušeli jsme tisíce různých her. Naši hernu či náš stánek na akcích navštívilo několik tisíc dětí i dospělých. Abychom Vám usnadnili výběr připravili jsme pro nejčastější požadavky nákupního průvodce a zařadili do něj to nejlepší z naší nabídky. Jednoduše klikněte na nadpis kategorie, která vás zajímá, a vybírejte.

Dětské hry

Hry určené především předškolním dětem ve věku od 2 do 7 let. V pestrém výběru najdete hry rozvíjející šikovnost, logické myšlení, znalosti a v neposlední řadě také kooperativní hry, ve kterých se děti učí spolupráci.

Výukové hry

Hry určené především školou povinným dětem. V pestrém výběru najdete hry alespoň částečně zaměřené na matematiku (počítání, geometrii), přírodopis, dějepis i další předměty. Vesměs jde ale o zábavné hry, díky kterým je škola doslova hrou.
Hodit se vám budou vždy, ale zejména v současné situaci jistě oceníte, když budete moci spojit příjemné (hra, zábava) s užitečným (výuka, procvičování).
Seznam nezahrnuje zdaleka všechny hry, ale poslouží jako dobrý začátek a inspirace k hledání dalších možností využití her nejen doma, ale i ve škole.

Rodinné hry

Hry pro děti školního věku (cca od 8 let), kamarády, rodiče i prarodiče. Vybrali jsme pro vás hry, které budou bavit děti, ale i jejich rodiče.

Hry pro dospělé

Hledáte dárek pro partnera, rodiče, kamarády nebo chcete dát hru jako svatební dar? Máme pro vás připravená doporučení pro každou příležitost.

Hry pro každého

Holka nebo kluk, dítě nebo dospělý, při těchto hrách se pobaví každý. Nemusíte luštit žádná složitá pravidla. Stačí jen chtít si hrát.


Jak vybrat hru?

Vybrat správnou hru není jednoduché. Před samotným výběrem hry je vhodné zodpovědět si několik otázek. Zejména pokud nekupujete hru pro sebe, ale vybíráte dárek, je vhodné zjistit o vkusu obdarovaného co nejvíce. Máte pak výrazně větší šanci, že si nejen splníte povinnost, ale uděláte dárkem opravdu radost!

Herní odpoledne

Herní odpoledne

úterý 27. 2.
13:00 – 18:00

Herní večer

Herní večer

úterý 27. 2.
18:00 – 22:00

Kroužek deskových her

Kroužek deskových her

středa 28. 2.
14:30 – 16:00

Kroužek deskových her

Kroužek deskových her

středa 28. 2.
16:00 – 18:30

Herní odpoledne

Herní odpoledne

čtvrtek 29. 2.
13:00 – 18:00

Herní odpoledne

Herní odpoledne

pátek 1. 3.
13:00 – 18:00