Nákupní poradna

Hrajeme si prakticky celý život. Vyzkoušeli jsme tisíce různých her. Naši hernu či náš stánek na akcích navštívilo několik tisíc dětí i dospělých. Abychom Vám usnadnili výběr připravili jsme pro nejčastější požadavky nákupního průvodce a zařadili do něj to nejlepší z naší nabídky. Jednoduše klikněte na nadpis kategorie, která vás zajímá, a vybírejte.

Dětské hry

Hry určené především předškolním dětem ve věku od 2 do 7 let. V pestrém výběru najdete hry rozvíjející šikovnost, logické myšlení, znalosti a v neposlední řadě také kooperativní hry, ve kterých se děti učí spolupráci.

Rodinné hry

Hry pro děti školního věku (cca od 8 let), kamarády, rodiče i prarodiče. Vybrali jsme pro vás hry, které budou bavit děti, ale i jejich rodiče.

Hry pro dospělé

Hledáte dárek pro partnera, rodiče, kamarády nebo chcete dát hru jako svatební dar? Máme pro vás připravená doporučení pro každou příležitost.

Hry pro každého

Holka nebo kluk, dítě nebo dospělý, při těchto hrách se pobaví každý. Nemusíte luštit žádná složitá pravidla. Stačí jen chtít si hrát.


Jak vybrat hru?

Vybrat správnou hru není jednoduché. Před samotným výběrem hry je vhodné zodpovědět si několik otázek. Zejména pokud nekupujete hru pro sebe, ale vybíráte dárek, je vhodné zjistit o vkusu obdarovaného co nejvíce. Máte pak výrazně větší šanci, že si nejen splníte povinnost, ale uděláte dárkem opravdu radost!

Herní odpoledne

Herní odpoledne

neděle 16. 12.
14:00 – 18:00

Herní odpoledne

Herní odpoledne

čtvrtek 20. 12.
13:00 – 18:00

Jarní příměstský tábor

Jarní příměstský tábor

11.2. 09:00 – 15.2. 16:00
1. turnus

Jarní příměstský tábor

Jarní příměstský tábor

18.2. 09:00 – 22.2. 16:00
2. turnus

Wings of Prague

Wings of Prague

12.4. 17:00 – 14.4. 14:00
mezinárodní setkání příznivců hry